پیام مدیرعامل

با نگاهی به منابع عظیم زیر زمینی هیدروکربورهای گازی و مایع و برنامه توسعهدر افق ۱۴۰۴ کشور، یکی از زیرساخت های اساسی که همیشه مورد توجه صنعت نفت و گاز بوده موضوع انتقال گاز و نفت از مبادی تولید به مقاصد مختلف از جمله مصارف داخلی و صادرات بوده است. صنعت گاز با امعان نظر به فراگیر بودن و گستردگی آن به منظور گاز رسانی به بخش های خانگی، تجاری، صنعتی، نیروگاه ها، تزریق به چاه های نفت و صادرات آن به کشورها، از شبکه اصلی انتقال در سراسر کشور و شبکه های توزیع استانی وسیعی برخوردار می باشد. از آنجایی که توسعه بخش بالادستی گاز و نفت و ایمنی و امنیت خطوط انتقال به منظور تامین امنیت پایدار آن امری بدیهی و متبادر به ذهن می باشد، اقتضا می نماید زیرساخت های بخش انتقال به صورت مستمر تقویت گردد.

این اشاره مختصر به انتقال منابع انرژی، اهمیت تولید و ساخت لوله های با کیفیت و بادوام فولادی را از ابعاد مختلف و بهره گیری هرچه بیشتر جهت تولید لوله های مقاوم و مطلوب را مورد تاکید قرار می دهد.

کارخانه لوله سازی ماهشهر به عنوان یکی از پیشرفته ترین سازندگان لوله های قطور فولادی ایران، ضمن پاسخگویی به نیازهای روزافزون کشور، بازارهای منطقه را نیز برای عرضه تولیدات با کیفیت خود طبق استانداردهای جهانی هدف قرار داده است. این کارخانه از نیمه دوم سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید و تنها کارخانه در منطقه خلیج فارس است که می تواند لوله های قطور فولادی تا ضخامت دیواره ۳۵ میلیمتر را تولید نماید.

شرکت لوله سازی ماهشهر عزم آن دارد که در زمینه تولید لوله های قطور فولادی درز جوش مستقیم و با بهره گیری از استانداردهای بین المللی، نقش برجسته ای در بازارهای داخلی و منطقه ای ایفا نموده و در جهت ارتقاء کیفی و کمی خود و همچنین تنوع در تولید و تکمیل چرخه تولید از ابتدا تا نصب پوشش های سه لایه تلاش نماید.

امید آنکه به حول و قوه الهی و با تدبیر و دوراندیشی مدیران و کارشناسان شرکت بتوانیم در انجام وظیفه، مشتری مداری و ادای دین به کشور عزیزمان کوشا باشیم.

 


        مدیر عامل

Login