شرکت
لوله‌سازی
مــاهشهر

Mahshahr Pipe Mill Co.

ما معتقدیم:

  • تعهد و وفاداری سازنده به مجموعه بزرگ لوله سازی ماهشهر عامل اصل موفقیت های فردی و سازمانی خواهد بود.
  • احترام متقابل و تامین توامان انتظارات سازمان و کارکنان، لازمه همکاری و مشارکت در کل شرکت است.
  • ارتقای سطح دانش، تخصص و مهارت کارکنان عنصری مهم در تحقق چشم انداز شرکت می باشد.
  • حفظ منافع ذینفعان و بویژه مشتریان وظیفه تمامی سطوح سازمانی است.

شرکت لوله سازی ماهشهر در راستای تامین نیاز کشور به لوله های قطورفولادی ۲۴ الی ۵۶ اینچ (ترش و شیریـن) که به طور عمـده درخطوط انتقـال گاز ، نفـت و پتروشیمـی مورد استفاده قرار می گیرد، ایجاد شده است.

شرکت لوله سازی ماهشهر یکی از معدود شرکت های لوله ساز در منطقه خاورمیانه است که می تواند لوله های مناسب جهت انتقال سیال ترش را تولید نماید.

این مجموعه که  در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر و در مجاورت بندر تجاری امام خمینی و خطوط راه آهن استقرار یافته ، با بکارگیری فن آوری نوین تولید دارای حضوری فعال در بازارهای داخلی و بین المللی است.

کارآمدی سیستم ها و انعطاف پذیری تولید، شرکت را قادر ساخته است تا با تولید لوله های قطور فولادی و با ضخامت بالا رضایت مشتریان خود را  فراهم آورده و با ایجاد اشتغال، انتقال تکنولوژی و توسعه نیروی کار بومی و توجه به استانداردهای زیست محیطی نقشی اساسی در توسعه ملی و منطقه ای ایفاء نماید.

شرکت لوله سازی ماهشهر با اجرای برنامه های انگیزشی و تامین سلامت روحی و جسمی نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه شرکت در نظر دارد تا روندی پایدار در رشد سودآوری و ارزش آفرینی مجموعه ایجاد کرده و بدین ترتیب انتظارات ذینفعان و به ویژه سهامداران را برآورده سازد.

لوگو لوله سازی ماهشهر

تماس سریع

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خ میرداماد، بین پمپ بنزین و شمس تبریزی، پ۱۸۵، گروه صنعتی سدید
تلفن: ۲۲۲۶۹۹۷۷ ۲۱ ۹۸+
کد پستی: ۱۹۶۸۶۴۵۳۶۱
پست الکترونیک: info [at] mpm [dot] ir

Login